קריסטל פוליש

פוליש קריסטל לשיש

פוליש קריסטל להברקת משטחי שיש
אם יש לכם משטחי שיש בבית אשר עם הזמן נשחקו והם כבר אינם מבריקים ונקיים כפי שהיו בהתחלה, אתם בהחלט יכולים להחזיר את הברק הטבעי של משטח שיש על ידי ביצוע של פוליש קריסטלי להברקה של שיש.
עם השנים ישנו בלאי טבעי של אריחי הרצפה וגם משטחי שיש נוטים לאבד את הברק הטבעי שלהם לאחר שנים של שימוש חוזר ונשנה, פוליש קריסטל לשיש למעשה מחזיר את המראה החלק והאחיד של המרצפות יחד עם מראה מבריק אשר יוצר גם שכבה אשר שומרת על משטח השיש מבריק וללא שריטות לאורך זמן.

 

פוליש לשיש

ליטוש שיש טבעי ביהלומים וקריסטל

חברת פוליש עם ניסיון
בחברת אור הברק מקפידים לשמור על תהליכי עבודה מסודרים וכן להתעדכן בכל הנוגע לתחום הפוליש והניקיון כדי שהלקוחות תמיד יקבלו את תוצאת העבודה האפקטיבית והאסתטית ביותר.
לאורך שלושים שנות שירות בתחום הניקיון והפוליש סיגלנו לעצמנו שיטות עבודה אשר תמיד מנצחות ועומדות במבחן התוצאה פעם אחר פעם, עם קהל לקוחות שהולך וגדל בעקבות חוויית שירות טובה במחיר משתלם.

פוליש קריסטל עם חומרים עבודה מובחרים
החומרים והכלים בעזרתם מבצעת אור הברק שימוש עבור הברקה של משטחי שיש הינם מן הטובים ביותר בשוק הפוליש, רכשנו את מכשירי הפוליש המתקדמים ביותר לשם ביצוע עבודה מדויקת ביותר יחד עם שימוש בחומרי פוליש באיכות גבוהה של מותגים בינלאומיים כמו חברת CASELI הספרדית שמייצרת פוליש קריסטל ברמה גבוהה.
זכרו כי כל הניסיון שבעולם אינו שווה דבר, אם בסופו של יום העבודה לא תתבצע עם חומרים איכותיים, כך גם התוצאה של גימור קריסטלי לא תהיה הכי טובה ולא תבריק פי כמה וכמה.

 

כתיבת תגובה