קריסטל פוליש

פוליש קריסטל לדירה

פוליש קריסטל לדירה חדשה ויפה יותר

קניתם בית קיים בשעה טובה? סיימתם לבנות בית חדש? מזל טוב! אין דבר מרגש יותר מאשר כניסה לבית שהוא רק שלנו, בית אותו אנו יכולים לעצב בדיוק כמו שתמיד רצינו ושתמיד חלמנו עליו. בניית בית חדש או קנייה של בית קיים כרוכה בלא מעט כאב ראש, מציאת קבלן, מציאת מימון לבית, עיצוב שלו, אישורים ומה לא… וכשאנו מסיימים את כל אלו אנו בטוחים שהגענו אל המנוחה ואל הנחלה הן מבחינת עבודה וכאב ראש והן מבחינת הוצאות. אך לא תמיד כך הוא הדבר, לעיתים אנו צריכים לעשות עוד משהו קטן בבית – פוליש למרצפות עם חברת פוליש מומלצת.

פוליש לדירה

פוליש לדירה ישנה רצפת טראצו אחרי ליטוש והברקה

למה צריך פוליש בדירה חדשה?

פוליש קריסטל לדירה חדשה או פוליש בכל שיטה אחרת נדרש לעיתים בדירה חדשה מכיוון שזהו בית חדש אותו אנו רוצים לשמור במצבו החדש כמה שיותר זמן, פוליש כזה ישמור על המרצפות במצבן הנוכחי זמן רב יותר מה שאומר שלא נצטרך ככל הנראה להחליף אותן בשנים הקרובות. באמצעות עיצוב דירות שעברו פוליש, כל דירה יכולה להיות יפה יותר. עד כאן על בית חדש, אך אם אנו נכנסים לבית חדש שהינו בית קיים ישנו צורך אפילו גדול יותר מכיוון שלעיתים בתים נמכרים במצב די רעוע והמרצפות שבהן לא טופלו זמן רב יחסית, מה שאומר שכחלק מהכניסה לבית נצטרך לשדרג את הרצפה שבו.

מה זה בכלל פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל לדירה חדשה או ישנה הינו אחת משיטות הפוליש הקיימות, שיטה שהולכת והופכת לפופולארית עם הזמן. פוליש קריסטלי הינו פעולת קרצוף אשר מכניסה את החומר לשכבה העליונה של המרצפת מה שנותן לה מראה מבריק וחדש והכי חשוב נטול שריטות. פוליש מסוג זה לא מתאים לכל סוג של מרצפות אלא בעיקר לרצפות טרצו או לשיש כשיתרון מרכזי של שיטת הפוליש הזו היא שאומנם המרצפות מקבלות מראה נקי וחלק אך הן אינן חלקות באמת מה ששומר עלינו מהפן הבטיחותי.

איזו שיטה לבחור?

ישנן שיטות נוספות לעשות פוליש לדירה חדשה מלבד פוליש קריסטל לדירה  והן שיטת הפוליש אקרילי, שיטה שנפוצה יותר ומתאימה יותר למשרדים גדולים או למקומות עם תעבורה גבוהה של אנשים מה שיכול לגרור בלאי מהיר יותר, וזוהי שיטה שלאחר הפוליש מורחים שכבה מגנה נוספת, ויש את הפוליש ווקס שזו שיטה שמורחים בה שעווה מותכת על המרצפות וזוהי השיטה הזולה יותר. מה עדיף? זו כמובן שאלה של תקציב ושל רצון לאיכות, כל אחד מה שידו משגת.

כתיבת תגובה