קריסטל פוליש

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה מחברת פוליש אמיתית.

כל בית עסק אשר מכבד את עצמו יודע עד כמה חשוב לשמור על מראה נעים ונקי בכל אחד מן האזורים של העבודה, בפרט בכאלה שבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים. רושם ראשוני הינו דבר חשוב שמאוד קשה לשנות בהמשך ולכן נראה כי בבנייני משרדים ובבתי עסק אליהם מגיעים לקוחות הטיפוח של הבניין יהיה מאחד הדברים עליהם שמים דגש רב. מעבר לניקיון של העסק חשוב כי הרצפה תהיה מבריקה באופן שיצור רושם של משרד יוקרתי ומושקע, לכן משרדים רבים משקיעים בפוליש לרצפה מידי כל תקופה ושומרים על רמה גבוהה של מראה אסתטי.

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה פשוטה מסוג קאררה [הברקה קריסטלית]

פוליש לרצפה של משרד

כאשר מדובר במשרד קבלה בו קיימת תנועה רבה של הולכים ושבים הבלאי הטבעי של הרצפה הינו גבוה לעומת רצפה בה התנועה דלה יותר, לשם כך חשוב ליצור שכבת מגן שתשמור על הרצפה מנזקים ותראה מבריקה לאורך זמן.

עבודת פוליש איכותית תניב תוצאות איכותיות של פוליש שגם יעניק מראה מבריק ויוקרתי וגם ישמור על הרצפה מפני לכלוך, כתמים או נזקים כתוצאה מחלחול של נוזלים אליה.

פוליש ווקס

פוליש קריסטל לרצפת טראצו +ליטוש ברשת יהלום לחידוש הגלזורה.

פוליש לרצפה שמגן על העובדים

ישנם מקומות עבודה בהם יש סיכון גבוה יותר להתחשמלות, לשם כך ישנו פוליש אקרילי אשר גם יוצר את אותו המראה המבריק אך גם מעניק שכבת מגן שמצפה את כל אזור הרצפה ומונע הולכה של חשמל.

אנו נראה כי במקומות עבודה רבים בוחרים בפוליש לרצפה מסוג זה כדי לקבל כמה שיותר יתרונות בעבודת פוליש אחת.

בחברת אור הברק מאמינם בהתאמה מירבית של סוג הפוליש לאופי של המקום, ולכן אנו נמליץ על פוליש לרצפה רק לאחר שנבין מהם הצרכים של בעל המקום לשם מענה מדויק ומקצועי.

כתיבת תגובה