קריסטל פוליש

פוליש לרצפה ישנה

פוליש לרצפה ישנה  – סוגי פוליש

מי מאתנו לא רוצה אחת לכמה זמן לחדש את הבית שלו? כמעט ואין מישהו כזה. אך חידוש הבית, שיפוץ שלו ועיצוב מחודש שלו הם לא עניין של מה בכך ועלולים לעלות סכומי כסף גבוהים. אך לעיתים אנו יכולים להגיע למצב של אין ברירה כשהקירות כבר נראים נורא וחייבים לצבוע אותם, וכך גם המרצפות שסופגות את צעדיהם של כל בני הבית זמן רב, גרירת רהיטים ומה לא. במקרה כזה נהיה חייבים חברת פוליש שתוכל למצוא פתרון שישווה למרצפות מראה חדש יותר ונקי יותר. את זה אפשר לעשות על ידי פוליש לרצפה,  וישנם מספר סוגי פוליש שניתן לעשות.

ליטוש רצפה

פוליש לרצפה ישנה אחרי ליטוש יהלומים ופוליש קריסטל

פוליש ווקס

פוליש לרצפה ישנה אמור לשוות לרצפות מראה חדש ונקי, כזה שיהיה נעים להסתכל עליו, והאפשרות הראשונה של פוליש הינה פוליש ווקס. פוליש ווקס מתבצע בצורה פשוטה – מורחים שכבה של שעווה מותכת על הרצפה, שכבה שהינה שקופה כמובן, ולאחר זמן מה כשהשעווה מוכנה על הרצפה הרצפה מקבלת מראה מבריק ורענן. החיסרון של פוליש כזה הוא שהוא מחזיק זמן קצר יחסית מה שאומר שצריך לחדש אותו בכל תקופה ולכן אינו מתאים לחללים בהם ישנה תנועה רבה של אנשים כמו מקום עבודה, משרדים וכדומה אלא לבתים פרטיים.

פוליש לרצפה

פוליש לרצפה ישנה פוליש קריסטל ספרדי על רצפת טראצו פשוטה

פוליש קריסטל

זהו סוג של פוליש לרצפה ישנה אשר מתאים יותר לשיש ולמרצפות טרצו והוא מתבצע על ידי הכנסה של חומר לשכבה העליונה במרצפת וזאת באמצעות פעולת קרצוף. פוליש כזה נותן מראה מבריק ומראה ללא שריטות מה שבהחלט הופך את המרצפות למעין חדשות. פוליש קריסטל נותן מראה חלק למרצפות אך היתרון שלו הוא שבסופו של תהליך ההברקה הוא אינו מחליק מה שמוריד את הסיכון שאנשים ייפגעו ממנו.

פוליש אקרילי

זהו פוליש מאסיבי יותר וחזק יותר מכיוון שהוא מתחיל בפעולת קרצוף על יד מכונת פוליש ולאחר מכן מורחים שכבת איטום על המרצפות מה שמגן מפני שריטות וכתמים והכי חשוב פוליש כזה מחזיק זמן רב ומאט את הבלאי. פוליש כזה מתאים למשרדים גדולים או למקומות הומי אדם, מקומות בהם ישנה תנועה גדולה יחסית של אנשים מה שבדרך כלל גורם למרצפות להינזק מהר הרבה יותר.

ישנן חברות רבות המציעות שירותי פוליש מכל סוג שהוא אך חובה לוודא מהו הניסיון של החברה המציעה ועדיף כמובן לקבל עליה המלצות מלקוחות עבר והווה, כמו גם ללכת לראות עבודות שעשתה אצל הלקוחות שלה.

כתיבת תגובה