קריסטל פוליש

ניקיון דירה חדשה

ניקיון דירה חדשה ע"י צוות עובדים מקצועי!

השקעתם כסף רב וזמן בחיפוש אחר דירת החלומות שלכם, וכעת החלום הולך ומתממש לנגד עיניכם, כאשר תאריך קבלת המפתח לדירה מתקדם בצעדי ענק.  מלבד העברת ציוד ישן או חדש אל הבית וקביעת מועד העברתם אל הדירה החדשה, האם תכננתם גם את הניקיון עבור הדירה? אין כמו להיכנס דירה חדשה שהיא נקייה לחלוטין, וכל שנותר הוא ליהנות מן הרכישה בדרך החדשה שלכם!

ניקיון דירה חדשה

ניקיון לאחר שיפוץ דירה לפני כניסה לפני ואחרי

חברת אור הברק – ניקיון איכותי גם עבור דירות חדשות!

לשם ניקיון איכותי של הדירה החדשה חשוב לבחור בחברה שיודעת לבצע ניקיון ופוליש בצורה מקצועית, הרי לא הייתם רוצים שצוות ניקיון לא מקצועי יציע לכם פוליש קריסטלי שיבוצע בצורה חובבנית, ואולי אף יגרום לנזק לדירה חדשה. ניקיון איכותי של דירה יכול להתבצע רק כאשר קיים צוות עבודה מיומן ובעל ניסיון בתחום באופן שרק יכול לשדרג את המראה של הדירה ולסייע בשמירה על כל המשטחים עליהם שילמתם כסף רב ברכישה של הדירה.

חברת אור הברק צברה מוניטין רב בכל רחבי הארץ ומעל לשלושים שנות ניסיון שרק מוכיחות עד כמה חשוב לבחור בחברה אמינה.

פוליש

פוליש לפרקט שניזוק לאחר שיפוץ

למה לא כדאי לבצע ניקיון ופוליש עבור דירה חדשה באופן עצמאי

כאשר אתם ניגשים אל מלאכת ניקיון הבית, חשוב מאוד לפנות את הזמן הנדרש עבור הניקיון ולבצע רכישה של חומרי ניקיון המיועדים עבור כל משטח ברחבי הדירה.

האמת היא, כי רק חברות ניקיון מקצועיות יכולות לבצע רכישה של חומרי ניקיון מיוחדים, ולהם יש את הציוד התעשייתי המתאים לניקיון דירה שלמה, כל ניסיון ניקיון אחר יהיה חובבני ולא לשכוח- מעייף!

חברת ניקיון יכולה להציע ניקיון שלם של הבית, כזה שאף עוזרת בית לא תוכל לבצע, החל מניקיון של תריסים, דלתות, שטיחים ובדי ריפוד ועד לפוליש קריסטלי, כל אלה עם מיומנות וציוד ניקיון שרק חברת ניקיון יכולה לספק.

כתיבת תגובה