קריסטל פוליש

פוליש קריסטל והרצפה מבריקה

פוליש קריסטל והרצפה מבריקה

כולם יודעים שישנה חשיבות רבה לרושם ראשוני וכשמדובר ברושם ראשוני של מקום עבודה, אז הוא מתעורר בעקבות ניקיון, התחזוקה והאווירה הכללית. כך שאם הרצפה שלכם חפה מכתמים ושריטות ובמקביל היא גם מבריקה, הרי שעל ההתחלה הצלחתם להכניס את הלקוח שלכם לאווירה הרצויה, לגרום לו להתרשם בתת מודע מהעסק שלכם. על מנת  להרוויח כל זאת כל שצריך לעשות הוא פוליש קריסטל לרצפה ובדיוק בשביל אנחנו פה.

דרישה ותוצאה

פוליש קריסטל לדירה ידוע בתור פעולה שאומנם דורשת הוצאה ראשונית וגם דורשת אנשי מקצוע וכלים ייעודים, אך עם זאת מדובר בפעולה משתלמת כיוון שלאחר שהיא נעשתה ניתן להיות שקטים למשך שנים קדימה כיוון שפעולה זו מחזיקה מעמד לאורך זמן והיא לא דורשת שימור תובעני. על כן אין זה מפתיע שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבקשים להעביר את הרצפה שלהם פעולה זו, כך שאם היא יכולה להיראות במיטבה כל הזמן אז למה להתפשר?

מקצועיות

על מנת שגם הרצפה שלכם תיראה מבריקה וחדשה, על מנת שגם אתם תוכלו להרגיש כאילו רק אתמול התקנתם את האריחים כל שאתם צרכים הוא לפנות אלינו ולתת לאנשי המקצוע שלנו לעשות עבורכם את העובדה. כאשר מדובר על הצוות המיומן שלנו ניתן להיות רגועים שהעבודה נעשית כמו שצריך, שהחומרים הם מהטובים שיש בשוק, שהיחס יהיה אדיב ומתחשב והתוצאה תחזיק מעמד ותהיה מן המעלה הראשונה. בנוסף המחירים נוחים כך שאין שום סיבה להתפשר ולפנות למקום אחר.

שירות מלא

יש לדעת שכאשר מדובר על  פוליש קריסטל לדירות אז הוא אינו יכול להתאים לכל רצפה, (לא לקרמיקה ופורצלן), אך כן מתאים לכל שאר הסוגים. כאשר אנו מגיעים לבית הלקוח לעשות פוליש קריסטל לבית אנו קודם כל בודקים את התנאים ולא עושים פעולות שאינן מתאימות כיוון שטובת הלקוח והרצפה הם מעל הכול. בנוסף אם על הדרך הלקוח יביע רצון בעזרה נוספת בבית, אנו יכולים לספק גם אותה כיוון שאנו גם מתמחים בניקוי שטיחים,  הברקות משטחים, יישור רצפה ועוד. פנו אלינו וגלו בעצמכם.

כתיבת תגובה