קריסטל פוליש

חברת ניקיון ופוליש אחרי שיפוץ

חברת פוליש וניקיון מקצועית.

סיימתם לשפץ את הבית ולאחר תקופה ארוכה בה הבית שלכם לא העניק לכם את השלווה והפרטיות חזרתם אל בית לאחר שיפוץ, אולם הוא עדיין אינו נקי לחלוטין וכל המשטחים אותם שיפצתם נשארו עם שאריות רבות של חומרים שונים בהם השתמש צוות השיפוץ עבור העבודה בבית שלכם?

כנראה שאתם זקוקים לחברת ניקיון ופוליש לאחר שיפוץ אשר תסייע לכם לנקות את כל אותם משטחים בצורה אפקטיבית ולהשיב את הסדר והניקיון אל החלל הביתי שלכם. חברת אור הברק מציעה ללקוחות שלה ניקיון של דירות שעברו שיפוצים על מנת לחסוך לכם את כאב הראש של דאגה לעוד מטלה שרק תיקח לכם זמן רב ותאריך את הזמן בו תשהו מחוץ לדירה עד אשר תהיה נקייה. מעבר לכך ניקיון מקצועי של חברת ניקיון תותיר את הבית נקי ללא רבב כאשר כל האזורים בהם התבצע שיפוץ יהיו נקיים בצורה יסודית ואתם תוכלו להמשיך אל שגרת החיים שלכם ללא כל עיכובים מיותרים.

פוליש וניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ דירה לפני כניסה לפני ואחרי

אלו שירותי ניקיון לאחר שיפוץ אנו מציעים?

                     ·ניקיון מלא של החלונות

            ·         ניקיון מלא של התריסים

                     ·ניקיון של ארונות

                     ·ניקיון ופוליש לרצפה

                     ·ניקיון של שטיחים

                     ·ניקיון של ספות עור או בד

                     ·ניקיון מלא של שירותים וחדרי אמבטיה

                     ·ניקיון של דלתות ומשקופים

                     פוליש קריסטל

                      פוליש ווקס

                     פוליש אקרילי

חברת פוליש וניקיון אחרי שיפוץ ניקיון מהיר ומקצועי

הצוות המקצועי שלנו יבצע את הניקיון של הדירה מכל אותן שאריות של חומרי עבודה אותן קשה להסיר עם חומרי ניקיון ביתי בשיטות ניקיון רגילות, אנו נדע לבצע את ההסרה בצורה יסודית וללא כל יצירה של נזק למשטחים החדשים שלכם.

בנוסף, אנו יכולים להציע באותה ההזדמנות כי נבצע עבורכם כל אחד משירותי הניקיון הנוספים שאנו מספקים כדי לנצל את המעמד לשם ביצוע של ניקיון משולם לבית נקי בכל צורה.

כתיבת תגובה